title

پروژه ها

tilte
  • امکان سنجی: شرکت خدمات مالی بانک پاسارگاد یکی از اعضای اولیه کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی است که با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب با تجربه و صلاحیت دار ، علاوه بر اینکه به درخواست مشتریان بانکها نسبت به تهیه طرحهای توجیهی برای سرمایه گذاری مبادرت می ورزد ، به عنوان بازوی کارشناسی و تخصصی بانک پاسارگاد در امر بررسی نهایی گزارش های امکان سنجی ارائه شده توسط متقاضیان و تهیه گزارش های مورد نیاز بانک نیز وظایف خود را ایفا مینماید. در این زمینه تاکنون بالغ بر 257 مورد گزارش امکان سنجی از منظر بانکی در زمینه های مختلف شامل سیمان، ساختمان ، پتروشیمی و پالایشگاهی، فولاد پروژه های نیروگاهی و ... تهیه و تنظیم گردیده است .
  • اعتبارسنجی: شرکت خدمات مالی بانک پاسارگاد با تجربیات چند ساله و در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه ، صلاحیت دار و متخصص ، نسبت به تهیه گزارش های اعتبار سنجی مشتریان بر پایه اطلاعات و مستندات قابل اتکاء متقاضیان و همچنین سامانه های اطلاعات بانکی موجود کشور مبادرت مینماید . انجام بالغ بر 459 فقره گزارش اعتبارسنجی از مشتریان بانک پاسارگاد ، شرکت را در موقعیتی ممتاز از لحاظ شناخت مشتریان و آگاهی از شرایط عمومی بازار قرار داده است .
  • ارزیابی املاک: با توجه به نقش نهاد بانک بعنوان وکیل سپرده گذاران و تامین کننده منابع مالی ، شرایط ضرورتاً ایجاب مینماید که بانک ها برای اطمینان از وصول مطالبات خود، تضمین هایی به عنوان وثیقه داشته باشند . شرکت خدمات مالی بانک پاسارگاد با همکاری بیش از 60 نفر کارشناس رسمی دادگستری ، قوه قضاییه و نظام مهندسی در رشته های تخصصی مختلف مورد نیاز در سطح کشور ، امور ارزیابی انواع املاک و مستغلات را برای بانکها، موسسات اعتباری و اشخاص به انجام میرساند . انجام بالغ بر 49.439 مورد ارزیابی املاک و مستغلات ، گواه فعالیت متراکم شرکت در این زمینه است .
  • نظارت: این خدمات با هدف برنامه ریزی و اعمال نظارت و کنترل مالی و فنی بر اجرای طرحهای توجیهی در جهت تزریق منابع مالی مجری و تسهیلات ارزی مصوب بانک پاسارگاد طبق اولویت های مقرر بر اساس برنامه اجرایی ارائه شده از طرف مجری در چارچوب طرح توجیهی ، تنظیم برنامه شفاف نظارت بر اساس برنامه اجرایی و تهیه گزارش های پیشرفت کار با استفاده از نرم افزارهای لازم جهت ارائه به بانک پاسارگاد ، انجام میپذیرد . در این راستا ، از اردیبهشت ماه سال 1393 و از سوی مدیریت محترم امور اعتبارات بانک پاسارگاد ، نظارت بر اعطای تسهیلات ارزی مصوب از محل منابع مالی صندوق توسعه ملی ، سه طرح سرمایه گذاری متعلق به شرکت های فولاد بوتیای ایرانیان ، فولاد سیرجان ایرانیان و بابک مس ایرانیان به این شرکت محول گردید . شایان ذکر است که نظارت مذکور در چارچوب رعایت الزامات قانونی تسهیلات اعطایی صندوق توسعه ملی میباشد .